Wynajem i realizacja nagłośnienia

Profesjonalny sprzęt estradowy znanych marek, na wyciągnięcie ręki. Pełna obsługa realizatorska na wydarzeniach, w których bierze udział jednocześnie nawet kilkaset osób. Kompletne systemy mikrofonowe i nagłośnieniowe.

Solidne zaplecze sprzętowe

Przetestowane w boju

Sprzęt sprawdzony na wielu eventach. Wydolne i skuteczne kolumny działające nieprzerwanie od lat to zasługa wybrania przez nas zaufanych marek i niezawodnych modeli.

Wydajne i donośne

Spraw, że każde słowo będzie wyraźne, a każdy dźwięk - dostrzegalny. Kolumny aktywne o łącznej mocy nawet do 6000W sprostają nawet wymagającym zadaniom, mogąc wybrzmiewać nieprzerwanie przez długie godziny.

Realizacja i obsługa

Potrzebujesz nagłośnienia do konferencji? A może chcesz nagłośnić zespół wykonujący muzykę na żywo? W obu przypadkach możesz liczyć na pełną obsługę, od A do Z. Przyjedziemy, rozstawimy, nagłośnimy i zabierzemy.

Drummer playing
Digital audio mixer
Guitarist playing

Kontakt

Adres email: zespolrades@gmail.com
Facebook: Zespół Rades
Numer telefonu: Pokaż

Formularz kontaktowy

Pole nieobowiązkowe

lock
Twoje dane osobowe są bezpieczne dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL.

Zatwierdzając prawidłowo wypełniony formularz zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych (tj. imienia, nr. telefonu oraz adresu email) administratorowi witryny oraz członkom zespołu "Rades". Nikt poza w.w. osobami nie otrzyma dostępu do tych danych. Odpowiedź na wiadomość otrzymasz mailowo lub telefonicznie, najprawdopodobniej w ciągu najbliższych 48 godzin.